Спекотного літа для багатьох з нас роздягтися вночі буде привабливим варіантом. Але, за словами одного експерта, є ще більше переваг, які дає сон у жовтому тілі.

Ключовий момент полягає в тому, щоб наголосити, що збереження прохолоди сприяє вивільненню гормону сонливості мелатоніну, який сприяє гарному нічному сну. Тепло перешкоджає оптимальному вивільненню мелатоніну і в результаті сон переривається. Сон оголеним допомагає понизити температуру тіла.

Допомагає вам підтримувати здорову вагу. Сон без одягу та збереження прохолоди під час сну спонукають ваше тіло створювати більше бурого жиру.

Бурий жир допомагає зігрітися, спалюючи калорії, що сприяє прискоренню метаболізму протягом усього дня.

Читайте також:  Дієтологи оцінили корисність популярних літніх супів

Покращує кровообіг, що є гарною новиною для вашого серця та м’язів.
Зберігає вашу шкіру свіжою та молодою. Занадто висока температура вночі може порушити вироблення антивікових гормонів, зокрема мелатоніну.
Зміцнює впевненість. Звикнувши регулярно бачити себе оголеним як уночі, так і насамперед вранці, ви станете краще усвідомлювати і приймати своє тіло.
Запобігання інфекціям. Для жінок спати оголеними та дозволяти своїм геніталіям дихати вночі може допомогти зміцнити їхнє вагінальне здоров’я та уникнути інфекцій.
Підвищує фертильність. Чоловікам корисно спати голяка, тому що це хороший спосіб підвищити чоловічу фертильність, не одягаючи тісну спідню білизну.
Нормалізація рівня гормонів. Збільшення викиду як гормону росту, і мелатоніну.
Допомагає людям стати ближчими до своїх партнерів – контакт шкіра до шкіри з вашим партнером вивільняє гормон щастя, окситоцин.

Читайте також:  Секрети довголіття: у кого з чоловіків більше шансів жити довше за жінок