Пити багато мінеральної води не можна-це загрожує надмірним скупченням мінералів в організмі і розвитком негативних наслідків такого надлишку, аж до тромбозів, інсультів. Про те, що надмірне вживання мінералки може завдати шкоди здоров’ю, розповіла дієтолог Світлана Соломеїна.

За словами дієтологині, мінеральна вода в цілому корисна для організму: її пиття допомагає зняти втому і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Але слід пам’ятати, що це відноситься до столових вод з мінералізацією не більше 1 г/л або лікувально-столовим з концентрацією 4-5 г/л, помітила фахівчиня.

Соломеїна заявила: за раз можна випити лише один стакан мінеральної води об’ємом не більше 200 мл.добова кількість мінералки також має свої межі – не можна пити більше двох літрів.

Читайте також:  Багато традиційних страв для сніданку не підходять сердечникам

«З перевищенням цієї дози ви отримаєте зайве навантаження на нирки і серце, можете постраждати від гастриту», – розповіла лікарка порталу NGS42.

Особливо небезпечно бездумно пити лікувальну мінеральну воду, це підвищує ризик виникнення ускладнень у вигляді гіперкальціємії-надмірного вмісту кальцію в крові. Така особливість підсилює згортання крові, що сприяє утворенню тромбів, які можуть стати причиною інфарктів та інсультів.