Дієтолог Олена Поташева розповіла про корисні властивості недозрілих бананів. Згідно з її твердженням, в тропічному фрукті міститься велика кількість вітамінів і корисних мікро – і макроелементів.

Банани є неоднозначним продуктом. Поки одні відмовляються їх вживати, оскільки бояться набрати зайві кілограми, інші збагачують раціон тропічним фруктом, оскільки він володіє користю для здоров’я людини.

Поташева повідомила про маловідомі властивості бананів. Вони мають в складі вітаміни В6, С, каротиноїди, магній, калій, марганець. Об’єднання даних з’єднань рідко можна зустріти в інших продуктах. Подібний склад допомагає бананам залишатися корисними для серця. Продукт має антиоксидантний ефект.

Він здатний позбавити від зайвого холестерину в крові. Навіть недостиглі банани можуть позитивно впливати на стан здоров’я людини. Вони містять клітковину, що допомагає шлунково-кишкового тракту нормально функціонувати.

До складу зелених бананів входить лейкоцианідин. З його допомогою можна боротися з печією. Біогенні аміни, що містяться в продукті, покращують настрій.