Визначити рівень холестерину в організмі людини можна за станом її рук. При надмірному вмісті хімічної сполуки в крові для здоров’я виникають небажані ризики, повідомляє Express Health.

Одним з маловідомих симптомів підвищеного холестерину можуть виступати больові відчуття в руках, що супроводжуються поколюванням. Обумовлено це тим фактом, що в судинах кінцівок відбувається накопичення жирових відкладень, що в підсумку в значній мірі відбивається на кровотоці. Наслідком непрохідності судин стає не надто виражене відчуття поколювання. Поколювання може бути як постійним, так і виникати час від часу.

Щоб мінімізувати пов’язані з високим холестерином ризики, необхідно на регулярній основі здавати кров на аналіз. Особливо це актуально для тих людей, у яких серед родичів є люди, котрі страждають від проблем з серцем.

Читайте також:  Секрети харчування для збереження молодості

Крім того, нормалізувати вміст зазначеного з’єднання можна за допомогою правильного харчування. Зокрема, в раціоні не повинно бути алкоголю або жирної їжі. Сприятливий ефект забезпечать регулярні заняття спортом.