Доктор медичних наук, лікар-дієтолог Синтія Сасс розповіла, банани вкрай корисні для людського організму. Кожен день необхідно з’їдати по одному плоду, що значно поліпшить роботу шлунка і кишечника.

Синтія Сасс зазначила, необхідно ввести в щоденний раціон банани, поряд з іншими фруктами, а також ягодами і цитрусовими. Один плід середнього розміру містить 422 мг калію, що становить 12% від щоденної норми дорослої людини.

Крім того, в бананах багато клітковини, яка необхідна для стійкої роботи шлунково-кишкового тракту. Один фрукт містить не менше 20% денної норми вітамінів B6 і С, відзначено також благотворний вплив банана на внутрішні органи. Дієтологиня далі зазначила, що названий продукт має перевагу перед іншими фруктами.

Читайте також:  Медики розповіли, з якими продуктами краще не поєднувати диню

Якщо готувати з бананів напій, то він набагато ефективніше, ніж спортивні напої і «енергетики». Йдеться про багату суміші з натуральних цукрів і антиоксидантів.

Банани знижують артеріальний тиск і покращують метаболізм, що активізує роботу внутрішніх органів. Дані фрукти містять вкрай корисні бактерії, які благотворно впливають на процес травлення.

Особи, які страждають порушеннями в роботі шлунка, при вживанні бананів можуть позбутися від негативних процесів. До того ж, даний продукт запобігають запори і здуття живота, а також пригнічує печію.

Джерело: Health

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News