Про дієти говорять багато і давно. І різновидів дієт згідно цілям, методам, термінами і результатами так багато, що навіть складно підрахувати. І, погодьтеся, – питання наполегливого схуднення досить педантичне, тому і оцінка дієт різна.

Ще одна сторона медалі – так звані міфи про дієти, які ми готові спростувати. Можливо, ця стаття допоможе вам сформувати свою думку на цей рахунок.

Міф 1. Після закінчення дієти вага повертається, а іноді – множиться.

Дієта в перекладі з грецького означає «спосіб життя», з чого випливає (якщо ми говоримо про харчування) певна система правил прийому їжі. Це не означає, що слід дотримуватися кількох простих правил:

  • не переїдати (середня добова норма для дорослої людини складає 2800-3500 Ккал.);
  • один прийом їжі не повинен перевищувати 350-400 г;
  • не їсти після 18-00 год.
  • випивати 1,5-2 л води / день.

Таким чином, після любих дієт слід дотримуватися виробленої культури споживання їжі. При цьому, можна урізноманітнити свій раціон і поступово підключати все більше улюблених продуктів з однією умовою: вставати з-за столу з легким відчуттям голоду.

Міф 2. Дієти болісні і виснажливими, а ночами мучать кошмарні сни про їжу.Три міфи про дієти

Багато людей скаржаться, що дотримуючись дієти, їм набагато складніше переносити звичні фізичні навантаження, швидше настає втома, а раціон одноманітний і нецікавий … в результаті – поганий настрій, тьмяний погляд і суцільна апатія. Рік тому нам було б складно розвіяти цей міф, але в 2011 році в Києві з’явилася інноваційна система зниження і контролю ваги та очищення організму невагомі (Вейтлес), завдяки якій спосіб життя залишається незмінним, настрій відмінним, а погляд (!) – Відкритим і сяючим . Секрет простий – своєчасне стимулювання точок, які блокують відчуття голоду, і збалансована програма харчування (при стимуляції біологічно активних точок людина перестає відчувати почуття голоду, а через кілька днів – і невиправданий апетит). Важливо, що програма (30 днів, схуднення на 9-12 кг) розробляється виключно відповідно до індивідуальних особливостей кожного і складається з 10-денних циклів, за підсумками яких вносяться коректування. З WeightLess ваша програма схуднення стає простою і зрозумілою, до того ж можна забути про дискомфорт. ВАЖЛИВО: програма невагомі ВИКЛЮЧАЄ вживання медикаментів.

Міф 3. Щоб дієта була справді ефективною, необхідні посилені фізичні навантаження.

Це думка може бути не просто помилковим, але і небезпечним. Процес схуднення вимагає особливої уваги, як з боку самого худне людини, так і з боку медика, який запобіжить будь-які небажані процеси. Під час дієти ваш організм починає працювати в посиленому режимі через скорочення кількості раніше споживаних калорій. Це вже є певним стресом. При збільшенні фізичних навантажень цей стрес збільшується, і в такому випадку можливі ускладнення: загострення хронічних захворювань, порушення роботи серцево-судинної, травної та нервової систем. Але всі ці проблеми зникають при схудненні з програмою невагомим: весь процес реалізації програми контролює фахівець, під час проходження програми не рекомендуються активні фізичні навантаження (допустима спокійна ходьба, плавання, йога), раціон збалансований таким чином, щоб організм отримував необхідну кількість калорій і поживних речовин. Природно, після завершення курсу ви можете поступово збільшити фізичні навантаження до звичного рівня, адже заняття спортом впливають на наш організм дуже позитивно.