Ukraine Hospitals Appeal є одним з важливих проєктів Parimatch Foundation та її партнерів, адже благодійні організації з різних країн світу подвоїли зусилля, щоб допомогти дитячим лікарням в Україні під час війни

Сьогодні благодійний фонд допомоги дітям Parimatch Foundation є відносно новою неприбутковою організацією, що здійснює свою діяльність в Україні та за її межами. Адже фонд з’явився ще задовго до бойових дій на території країни та після початку повномасштабного вторгнення Росії в України.

З 2019 року фонд активно вкладає зусиллям та матеріальні кошти для підтримки дітей в Україні. Хоча основною місією фонду є повноцінний розвиток дитини, покращення рівня її життя. Звісно, з початок війни в Україні будь-які цілі та задачі змінюються, та все ж місія залишається тією ж, якою була у перший день існування фонду, що й надихає.

Ukraine Hospitals Appeal: реальна допомога дитячим лікарням під час війни

Яку б програму не запускав фонд Parimatch Foundation, фізичний та психічний стан дитини залишаються пріоритетом для команди Parimatch Foundation. Очевидно, що якби Ukraine Hospitals Appeal не було, його б все одно довелось придумати. Адже під час війни дитячі лікарні стикаються з тими проблемами, яких не було і не могло бути у мирний час. В рамках програми збирають 1 млн євро для підтримки тих медичних закладів, які продовжують рятувати життя маленьких українців.

У дитячі лікарні різних міст України доставляють сотні поранених, серед яких завжди є діти. Доволі часто це травми, які несумісні з життям. В результаті російської агресії в Україні від рук загарбників загинуло понад 300 дітей. Звісно, лікарі роблять все можливе, щоб врятувати життя кожної дитини. Та банально може не вистачити медикаментів або ж немає потрібного медичного обладнання. Тому Ukraine Hospitals Appeal, що є об’єднанням благодійних організацій та британських медиків, створений з турботою про медиків, що рятують життя українців щодня.

Ukraine Hospitals Appeal не існує як окремий проєкт, а частиною великої програми під назвою Help for Ukraine. Допомагати Україні можна різними способами, але якщо йдеться про Ukraine Hospitals Appeal, то потрібні реальні гроші. Хоча завжди можна зробити свій внесок у вигляді медичного обладнання.

Щоб отримати більше інформації про проєкт, можна зайти на офіційний сайт благодійного фонду Parimatch Foundation. Уточнити деталі щодо самого проєкту можна у працівників фонду Parimatch Foundation або Ukraine Hospitals Appeal. Разом ми сила, й разом нам все під силу!

*На правах реклами