Хоча цей чай не є найпопулярнішим, він може запропонувати цілий ряд переваг для здоров’я. Причому напій здатний вплинути на організм комплексно.

Як повідомляє Organic Facts, мова йде про гранатовий чай. Його заварюють або з подрібненими зернами граната, сушеними квітами, або просто додаючи трохи концентрованого гранатового соку в звичайну чашку чаю. Чому цей простий фруктовий чай виявився одним з найбільш корисних?

Захищає серце

Великі дослідження показали, що активні інгредієнти граната здатні знижувати кров’яний тиск і знижувати загальний рівень холестерину. Це корисно для зменшення ризику атеросклерозу, серцевих нападів, інсультів та ішемічної хвороби серця.

Читайте також:  Інфаркт міокарда: нетипові симптоми небезпечного стану перерахував кардіолог

Допомагає при раку

Згідно з дослідженнями, опублікованими раніше, зелений чай у поєднанні з гранатом містить потужні флавоноїди та антиоксиданти, які, як відомо, нейтралізують клітини раку передміхурової залози, перш ніж вони можуть поширюватися.

Дослідження, проведене вченими з Університету Алабами в Бірмінгемі, також показало, що екстракти граната володіють антипроліферативними і протипухлинними властивостями. За словами експертів, гранатовий чай може бути використаний як перспективний хіміопрофілактуючий або хіміотерапевтичний засіб при раку шкіри, легенів, молочної залози, товстої кишки і передміхурової залози.

Корисний для печінки

Дослідницька стаття 2018 року в журналі Oncology Reviews також вказує на те, що, поряд з вищезгаданими видами раку, гранат і чай на його основі також можуть допомогти знизити ризик розвитку раку печінки.

Читайте також:  Яким повинен бути раціон харчування взимку, розповів лікар

Зменшує запалення

Регулярне вживання цього чаю було пов’язано зі скороченням запалень в організмі. Це також може допомогти полегшити симптоми поширених захворювань – таких як артрит, подагра та хронічні головні болі, показують дослідження.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News