Вченими були проаналізовані результати декількох десятків досліджень, проведених у різних регіонах світу. У підсумку дослідники змогли визначити простий і дієвий спосіб уберегтися від депресії, який до того ж є універсальним.

«Фізична активність допомагає уникнути депресії в будь-якому віці», – цей висновок наукових фахівців опублікував Американський науковий журнал психіатрії.

Перш ніж прийти до такого висновку, дослідники простудіювали дані, отримані в ході 49 дослідних проектів, що проводилися фахівцями із США, Бразилії, Великобританії, Бельгії, Швеції та Австралії. Автори цих проектів мали можливість спостерігати майже 277 тисяч психічно здорових осіб.

В результаті аналітиками була виявлена кореляція між активністю і ймовірністю виявитися жертвою депресії.

Читайте також:  Дві небезпечні хвороби можна виявити на ранній стадії за допомогою перевірки зору

«Люди з високим рівнем фізичного навантаження менше схильні до ризику виникнення депресії незалежно від статі, віку та географії», – резюмували наукові фахівці.

Учені висловили надію на те, що отримані ними відомості сприятимуть популяризації здорового способу життя. Дослідники продовжать свою роботу, щоб визначитися з тим обсягом активності, який необхідний для запобігання розвитку ментальної недуги.

Джерело: МедікФорум