Вживання цього простого і дешевого напою ефективно зміцнює здоров’я, підтримуючи функції серця, печінки, підшлункової залози, допомагаючи нормалізувати тиск і підвищуючи захист організму від деяких видів раку. Йдеться про каркаде.

Каркаде або чай з гібіскуса можна пити щодня в кількості одна-дві чашки – це простий і дієвий спосіб зміцнити своє здоров’я, що підтверджується різними дослідженнями. Його позитивний ефект обумовлений вмістом корисних мікроелементів, таких як залізо, магній, калій, фосфор, цинк, фолієва кислота.

Яким же чином простий напій допомагає організму пережити важкий сезон бурхливих інфекцій, включаючи новий коронавірус?

Знижує кров’яний тиск. Згідно з даними, опублікованими виданням The Journal of Nutrition, чай з гібіскуса має потужну здатність знижувати кров’яний тиск у людей, схильних до ризику гіпертонії. Зменшення систолічного артеріального тиску було зафіксовано після шести тижнів вживання напою, передає Food.News.

Читайте також:  У дитячих іграшках виявили шкідливі речовини, які можуть викликати рак

Покращує роботу серця. Пиття каркаде знижує рівень ЛПНЩ (поганого) холестерину і тригліцеридів в крові, що є основним фактором закупорки артерій, що веде до серцевих порушень.

Сприяє зниженню ваги. Було виявлено, що екстракт гібіскуса може активізувати метаболізм і скорочувати жирові відкладення в області Талі, стегон

Корисний печінки. Завдяки високій концентрації антиоксидантів напій бореться з ожирінням печінки неалкогольної природи.

Рекомендується при діабеті 2 типу. Простий напій позитивної впливає на стан підшлункової залози у діабетиків. Пацієнти з діабетом 2 типу, які споживали по 150 мл чаю з гібіскуса тричі на день протягом чотирьох тижнів, змогли поліпшити чутливість до інсуліну.

Читайте також:  Вчені розповіли, чи дійсно кава гальмує ріст дітей

Перешкоджає бактеріальним інфекціям. Дослідження, опубліковане в Journal of the Science of Food and Agriculture, свідчить: екстракт гібіскуса проявляє антимікробні властивості відносно бактерій E. Coli, що провокують розвиток пневмонії, інфекції сечовивідних шляхів.

Захищає від раку. За словами вчених, гібіскус містить поліфеноли, що володіють антиоксидантною і протипухлинною дією (наприклад, протокатеховую кислоту). Було встановлено, що ці сполуки здатні викликати загибель клітин карциноми шлунка, лейкозних клітин.

Діє як антидепресант. Квітки гібіскуса містять флавоноїди антоціанін і кверцетин. У наукових дослідженнях ці речовини демонстрували антидепресивну активність, так що споживання рубінового напою допомагає впоратися з характерною зимовою нудьгою. Також каркаде бореться з підвищеною тривожністю, допомагає поліпшити якість сну.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News