Курцям цигарок з ментолом в два рази складніше відмовитися від куріння, і ментол дійсно погано впливає на серце, потенцію і здоров’я.

Заборона ментолових сигарет

У США розглядають можливість заборони ментолових сигарет, так як медичні дослідження довели, що приємний аромат ментолу робить сигарети більш привабливими. Крім того, такі сигарети складніше кинути, ніж звичайні.

За статистикою третина американських курців воліє саме ці сигарети. Цікаво, що 80% з них афроамериканці. У 2009 році в США вже було введено заборону на продаж сигарет з різними смаками, наприклад, полуниця і яблуко.

Як виробляють ментолові сигарети?

Почнемо з того, що в більшості ментолових сигарет сам тютюн м’яти не містить – для додання смаку лише тютюновий папір просочується ментолом. Лише недавно на українському ринку з’явилися сигарети з ментолом у фільтрі.

Додатково, для пониження вмісту нікотину використовується спеціально оброблений тютюн. У процесі виморожування тютюнове листя обробляються вуглекислим газом, фреоном, алкалоїдами, аміаком, амонієм і азотом.

Правда про ментолових сигаретах

М’який смак ментолових сигарет робить процес куріння більш приємним, але при палінні таких сигарет дихальні шляхи піддаються анестезії (той самий холодок), що дозволяє затягуватися сильніше, і сильніше б’є по легеням.

Ментол полегшує куріння, і споживання сигарет зростає. Крім того, сигарети з ментолом впливають на метаболізм нікотину, його концентрація в крові підвищується, що завдає додаткової шкоди організмові.

Чи впливають ментолові сигарети на потенцію?

Курець сигарет з ментолом курить більше, чим збільшує шкоду для здоров’я, а сам ментол підсилює шкідливі ефекти нікотину. Крім того, доведено, що великі дози ментолу негативно впливають на роботу серцево-судинної системи.

Еректильна функція, в першу чергу, залежить від стану судин і процесів кровотоку. Якщо ментол негативно діє на всі посудини, то й на судини статевого члена теж. Нікотин – одна з основних ворогів потенції і здорової ерекції.

Шкода куріння сигарет з ментолом

Як уже згадувалося, ментолові сигарети підсилюють шкоду нікотину і його вплив на серце. Крім того, анестезуючий ефект ментолу, що змушує затягуватися глибше, доставляє сигаретний дим у нижні зони легень.

Додамо до цього й те, що курець викурює таких сигарет більше – в результаті, ризик виникнення злоякісних пухлин, хвороб легенів і гортані, значно збільшується при палінні ментолових сигарет.

Доведено, що сигарети з ментолом набагато шкідливіші за звичайні, вони дійсно погіршують роботу серця і негативно впливають на потенцію. Крім того, куріння відчутно знижує успіхи в спорті і серйозно шкодить росту м’язів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЕЛЕКТРОННИЙ ДИМ

КУРІННЯ І СПОРТ

КАЛЬЯН: КОРИСТЬ І ШКОДА