У поперечному перерізі помідор зображує внутрішню структуру серця, і при цьому овоч дійсно дуже корисний для підтримки здоров’я серцево-судинної системи.

Помідор і серце. Схожий на серце помідор містить антиоксидант лікопін, який має властивість пригнічувати відкладення шкідливих речовин в артеріях, тим самим знижує ризик кардіологічних захворювань.

Гриб та вухо. У своєму поперечному перерізі гриб відбиває внутрішнє вухо і як продукт є дуже корисним для органів слуху. За словами лікаря-дієтолога, гриби містять багато вітаміну D, вкрай важливого для кісток – у тому числі тонких кісткових структур у вусі, задіяних у процесах передачі звуків у мозок.

Волоський горіх і мозок. Подібно до мозку, волоський горіх розділений на дві півкулі, а наявні «зморшки» і поглиблення лише посилюють подібність. Василиса Пономарьова зазначила, що волоські горіхи мають особливо високий вміст омега-3 жирних кислот, необхідних для інтенсивної мозкової активності та запобігання віковому занепаду розумових здібностей.

Селера і кістки. Частина молекулярної структури кісткової тканини складається із кремнію. Мікроелемента також багато в селери, він надає кісткам міцності.

Виноград та легені. Кожна легеня складається з багатьох гілок, які закінчуються відповідальними за газообмін альвеолами – ця структура сильно нагадує виноградний гроно. Імовірно, завдяки своїм поживним речовинам, особливо ресвератролу, виноград протидіє появі емфіземи (підвищений вміст повітря і газу в тканинах), а виноградні кісточки допомагають знизити ризик раку легень.

Імбир та шлунок. Своєю будовою імбир нагадує будову травного тракту, а фахівцям відома його позитивна дія на шлунок, здатність знімати нудоту, покращувати процеси засвоєння їжі.

Авокадо та матка. Плоди авокадо нагадують формою жіночу матку. Що характерно: фолієва кислота, що міститься в них, забезпечує хороше здоров’я репродуктивного органу та його працездатність. Раціон, багатий на фолієву кислоту, знижує ризик раку шийки матки.

Грейпфрут і жіночі груди. Медик повідомила, що так звані лимоноїди, які містяться в цитрусових плодах, допомагають запобігти раку молочної залози.