Чи можуть кава і масло стати ключем до вашого схуднення? Саме це стверджує творець нової «куленепробивної дієти», який вважає, що люди споживають занадто багато токсичних продуктів, через що відчувають постійне нездужання, стикаються з хворобами і набирають зайву вагу.

Американець Дейв Аспро розробив так звану “куленепробивну дієту”, на яку він витратив 15 років життя і $ 300 тисяч. У своїй книжці “Куленепробивна дієта: худнемо на 1 фунт на день” він стверджує про те, що неправильний вибір продуктів є головною причиною постійного нездужання і зайвої ваги у більшості людей.

Сам Дейв розставляє продукти харчування за особливою шкалою, починаючи від “токсичних”, і закінчуючи “куленепробивними”. Так, соя, сир, пшениця, консервовані овочі та продукти, які потрібно готувати в мікрохвильовці, називаються дієтологом токсичними, багато в чому, через те, що ці страви викликають хронічні запальні процеси, що призводить до набору ваги. Цибуля, капуста, мигдаль і яблука входить в категорію “підозрюваних”. Нарешті, кава, кокоси, сирі продукти і, як не дивно, вершкове масло (особливо масло на основі молока тварин, які отримували годування травою) названі “куленепробивним”.

Читайте також:  Чому важливо вимірювати тиск в обох руках

Автор стверджує, що зосередившись на подібному раціоні, насиченому овочами і білками при скороченні вуглеводів, людина може худнути, не підраховуючи загальну кількість калорій і не займаючись спортом. Одним з найбільш суперечливих аспектів нової дієти є так звана “куленепробивна кава” – суміш традиційної кави з вершковим маслом, а також або з кокосовим маслом, або з маслом на основі тригліцеридів, які робляться з жирних кислот.

Творець нової дієти рекомендує випивати щодня по кухлю кави вагою в 440 калорій. Дейв стверджує, що напій спалює жир і пригнічує голодні спазми. Аспро особливо підкреслює, що його кава не містить мікотоксинів, які повним-повнісінько в продаються в супермаркеті в різновидах цього напою.

Читайте також:  Експерт перерахувала продукти, які допоможуть повернути здоровий вигляд волосся

Однак експерти з цим не згодні. Доктор Девід Бах, який здобув освіту в Гарварді підкреслює, що мікотоксини це не порожній звук, але виробники кави дуже ефективно їх позбуваються. “Вам не потрібно турбуватися про наявність мікотоксинів в каві, яка продається під відомими брендами, – говорить доктор Бах. – Навіть якщо ви зустрінетеся з ними, то немає ніяких наукових доказів на користь версії про те, що такі токсини викличуть у вас занепад сил хвороби” .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДІЄТА ДЮКАНА

ГРЕЧАНА ДІЄТА

КЕФІРНА ДІЄТА