ГоловнаНовини Здоров'яКуленепробивна дієта: худнемо на каві та вершковому маслі

Куленепробивна дієта: худнемо на каві та вершковому маслі

Чи можуть кава і масло стати ключем до вашого схуднення? Саме це стверджує творець нової «куленепробивної дієти», який вважає, що люди споживають занадто багато токсичних продуктів, через що відчувають постійне нездужання, стикаються з хворобами і набирають зайву вагу.

Дієта на каві

Американець Дейв Аспро розробив так звану “куленепробивну дієту”, на яку він витратив 15 років життя і $ 300 тисяч. У своїй книжці “Куленепробивна дієта: худнемо на 1 фунт на день” він стверджує про те, що неправильний вибір продуктів є головною причиною постійного нездужання і зайвої ваги у більшості людей.

Сам Дейв розставляє продукти харчування за особливою шкалою, починаючи від “токсичних”, і закінчуючи “куленепробивними”. Так, соя, сир, пшениця, консервовані овочі та продукти, які потрібно готувати в мікрохвильовці, називаються дієтологом токсичними, багато в чому, через те, що ці страви викликають хронічні запальні процеси, що призводить до набору ваги. Цибуля, капуста, мигдаль і яблука входить в категорію “підозрюваних”. Нарешті, кава, кокоси, сирі продукти і, як не дивно, вершкове масло (особливо масло на основі молока тварин, які отримували годування травою) названі “куленепробивним”.

Автор стверджує, що зосередившись на подібному раціоні, насиченому овочами і білками при скороченні вуглеводів, людина може худнути, не підраховуючи загальну кількість калорій і не займаючись спортом. Одним з найбільш суперечливих аспектів нової дієти є так звана “куленепробивна кава” – суміш традиційної кави з вершковим маслом, а також або з кокосовим маслом, або з маслом на основі тригліцеридів, які робляться з жирних кислот.

Творець нової дієти рекомендує випивати щодня по кухлю кави вагою в 440 калорій. Дейв стверджує, що напій спалює жир і пригнічує голодні спазми. Аспро особливо підкреслює, що його кава не містить мікотоксинів, які повним-повнісінько в продаються в супермаркеті в різновидах цього напою.

Однак експерти з цим не згодні. Доктор Девід Бах, який здобув освіту в Гарварді підкреслює, що мікотоксини це не порожній звук, але виробники кави дуже ефективно їх позбуваються. “Вам не потрібно турбуватися про наявність мікотоксинів в каві, яка продається під відомими брендами, – говорить доктор Бах. – Навіть якщо ви зустрінетеся з ними, то немає ніяких наукових доказів на користь версії про те, що такі токсини викличуть у вас занепад сил хвороби” .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДІЄТА ДЮКАНА

ГРЕЧАНА ДІЄТА

КЕФІРНА ДІЄТА