Зуби мудрості – це жувальні зуби які також називають “вісімками” , зазвичай вони виростають в період з 18 по 25 років. Вважається що в сучасному світі людині не потрібні зуби мудрості. В давні часи коли аборигени їли сире м’ясо та  необроблену їжу зуби мудрості справді були їм потрібні. Проте з часом щелепа людини деформувалася, адже зуби мудрості більше не потрібні нам для пережовування твердої їжі. Рано чи пізно кожна людина стикається з прорізуванням зубів мудрості й повинна зробити вибір залишити чи вирвати їх. 

Чи потрібно видаляти зуби мудрості?

Іноді здається що зуби мудрості не потрібно видаляти, адже вони не приносять значного дискомфорту. Проте насправді зуби мудрості можуть принести багато проблем навіть якщо вони здаються здоровими. Зуби мудрості можуть застрягти, через те що вони не можуть пробитися через вашу щелепу. Ваш рот може бути занадто малий, щоб звільнити місце для зубів мудрості, або зуби можуть рости під кутом, нахилені до інших зубів. Зуби мудрості можуть також пошкодити сусідній зуб. Саме через це деякі стоматологи видаляють здорові зуби мудрості, щоб запобігти подальшим проблемам. Адже з віком зуби стають твердішими. Тому видалити зуби мудрості легше одразу після того, як вони виросли. Стоматологія голосіївський район працює для вас в зручний час. Спеціалісти завжди готові прийняти вас та надати консультацію.  За необхідністю назначити лікування.

Коли видалення зубів мудрості необхідне?

Коли зуби мудрості спричиняють проблеми або рентгенівські знімки показують, що вони можуть спричинити їх в майбутньому, їх потрібно видалити. Вам потрібно видалити зуби мудрості якщо:

  • Вони шкодять іншим зубам: додаткова пара кутніх зубів може впиратися та штовхати інші зуби, викликаючи біль у роті та проблеми з прикусом.
  • Вони призводять до пошкодження щелепи: навколо нових зубів можуть утворюватися кісти. Якщо їх не лікувати, вони можуть шкодити щелепі та пошкоджувати нервам.
  • Вони призводять до проблем з пазухами: проблеми з зубами мудрості можуть призвести до болю, тиску та закладеності пазух.
  • Ви страждаєте від запалення ясен: тканини навколо області росту зубів мудрості можуть набрякати, і їх важко очистити.
  • Вони призводять до пошкодження карієс: набряклі ясна можуть утворювати кишені між зубами, які сприяють росту бактерій і утворенню карієсу.

Потрібно відвідати стоматолога як тільки у вас прорізався зуб мудрості, адже чим довше ви відтягуєте похід до стоматолога, тим більше може ускладнитися ситуація.

*На правах реклами