При порушеннях харчування та малорухливому способі життя людина набирає зайву вагу. Особливу небезпеку становить вісцеральний жир, який обволікає внутрішні органи та підвищує ризик розвитку серцевих захворювань, раку молочної залози та прямої кишки, інсульту, цукрового діабету, хвороби Альцгеймера.

При формуванні раціону, що допомагає запобігати появі зайвої ваги, фахівці радять звертати увагу на продукти, що мають високу харчову цінність і багаті на корисні речовини. Дієтолог Наталі Комова запропонувала як перекус використовувати арахіс, пише The Daily Express.

За словами експерта, арахіс є чудовим джерелом білка, клітковини та корисних для серцево-судинної системи жирів – поліненасичених та мононенасичених.

Комбінація цих речовин в арахісі наділяє його важливою властивістю: це бобове навіть у невеликих кількостях здатне швидко вгамувати голод і придушувати апетит, розповіла дієтолог. Завдяки цій особливості арахіс ефективно допомагає боротися з переїданням та контролювати вагу.

Крім того, арахіс містить флавоноїди, фітостерини та ресвератрол. Ці речовини сприяють підтримці здоров’я серцево-судинної системи та продовженню активного життя.