Зарубіжний доктор Говрі Кулкарні (Gowri Kulkarni) перерахував ключові вітаміни для протистояння коронавірусу. Однією з порад є перевага продуктів, що містять вітамін С.

За словами фахівця, загальна і перевірена рекомендація свідчить, що здорове харчування зміцнює імунітет і зменшує ризик розвитку багатьох захворювань, зменшує і інтенсивність інфекції. Це може бути застосовано і до коронавірусу, що поширився по всьому світу. Суть в тому, що організм людини залежить від білих кров’яних тілець, необхідних для виробництва антитіл, які відбиваються від вірусів. І саме антиоксиданти та інші життєво важливі мікро-і макроелементи ідеально працюють на користь підвищення захисних сил тіла. Особливо це слід враховувати особам з хронічними захворюваннями. Зокрема, вітамін С веде боротьбу з шкідливою дією вільних радикалів, захищаючи клітини від окисного стресу. Таким чином, він сприяє протистоянню патогенам. Джерела живлення: цитрусові, такі як апельсини, лимони, ягоди, ківі, броколі, помідори та паприка.

Вітамін А також допомагає організму нейтралізувати вторгається небезпека, паралельно покращуючи респіраторне здоров’я. Тому варто включити в раціон жирну рибу, в числі якої лосось і тунець, яєчні жовтки, тофу, горіхи, насіння, сир, бобові і цільні зерна. У цьому ж списку листові і мають жовтий або помаранчевий колір овочі.

Вітаміни В6, В9 і В12 стимулюють вироблення більшої кількості кілерних клітин імунної системи, які знищують інфіковані клітини. Тому під час спалаху коронавірусу не варто забувати про фрукти, горіхи, курку і м’ясо, насіння, яйця, молочні продукти. У свою чергу вітамін D забезпечує захист від гострих респіраторних інфекцій. Найбільше його міститься в оселедця, лососі і скумбрії.

У цьому ж списку Вітамін Е, що зменшує окислювальний стрес, паралельно відновлює пошкоджені тканини і нейтралізує запалення. Його можна отримати з рослинних олій, зернових.