Кожна людина мріє, мабуть, знайти свою другу половинку, але от тільки не забезпечені. До такого висновку прийшли вчені в ході тривалого експерименту. Детальніше в матеріалі.

Дослідження в цій сфері проводили наукові фахівці з Університету Суонсі. Вони задіяли в випробуваннях більше сотні людей – 75 чоловіків і 76 представниць прекрасної статі. Кожному респонденту показували фотографії інших людей, а по ним добровольці повинні були визначити, чи хотіли б вони із зображеними людьми серйозних відносин або короткострокового роману.

Також учасникам демонстрували аксесуари заможного життя, наприклад, машини, годинник, яхти, сигари та інші веди. І потім респонденти знову повинні були оцінити потенційні відносини з портретами тих же людей.

Читайте також:  Названі шкідливі наслідки надмірного вживання моркви

Як з’ясувалося, на 16 відсотків частіше люди вибирали короткострокові відносини, якщо їм показували «багаті» речі.

Фахівці пояснили, в чому причина такого феномена. Як правило, люди рідше розраховують на допомогу партнера, якщо при ньому є достаток і необхідні для комфорту атрибути. А ось ті добровольці, яким демонстрували знімки дітей, навпаки були схильні вибирати тривалі зв’язки.

До речі, багаті люди часто відрізняються від людей середньостатистичного достатку. Наприклад, вони набагато рідше хворіють. Завдяки своєму міцному здоров’ю, забезпечені чоловіки і жінки навіть довше живуть.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News