ГоловнаНовини Здоров'яДослідження: багаті люди не люблять серйозні відносини

Дослідження: багаті люди не люблять серйозні відносини

Кожна людина мріє, мабуть, знайти свою другу половинку, але от тільки не забезпечені. До такого висновку прийшли вчені в ході тривалого експерименту. Детальніше в матеріалі.

Багаті люди

Дослідження в цій сфері проводили наукові фахівці з Університету Суонсі. Вони задіяли в випробуваннях більше сотні людей – 75 чоловіків і 76 представниць прекрасної статі. Кожному респонденту показували фотографії інших людей, а по ним добровольці повинні були визначити, чи хотіли б вони із зображеними людьми серйозних відносин або короткострокового роману.

Читайте також:  Розкрито найпопулярніші сексуальні фантазії

Також учасникам демонстрували аксесуари заможного життя, наприклад, машини, годинник, яхти, сигари та інші веди. І потім респонденти знову повинні були оцінити потенційні відносини з портретами тих же людей.

Як з’ясувалося, на 16 відсотків частіше люди вибирали короткострокові відносини, якщо їм показували «багаті» речі.

Фахівці пояснили, в чому причина такого феномена. Як правило, люди рідше розраховують на допомогу партнера, якщо при ньому є достаток і необхідні для комфорту атрибути. А ось ті добровольці, яким демонстрували знімки дітей, навпаки були схильні вибирати тривалі зв’язки.

Читайте також:  Експерти розповіли, які сни попереджають людину про швидку смерть

До речі, багаті люди часто відрізняються від людей середньостатистичного достатку. Наприклад, вони набагато рідше хворіють. Завдяки своєму міцному здоров’ю, забезпечені чоловіки і жінки навіть довше живуть.

Джерело: 7mednews

Читайте також:Корисно прочитати