ГоловнаНовини Здоров'яПрості продукти, які підлікують печінку

Прості продукти, які підлікують печінку

Печінка – це один з найбільш важливих органів людського організму. Але вживання шкідливої ​​їжі, алкоголь, куріння та інші фактори роблять на неї сильне навантаження. Але все це можна виправити вживанням правильних продуктів, які є частим гостем кожного будинку.

Печінка

Продукти, які підлікують вашу печінку

1. Гарбуз

Вважається одним з найкращих продуктів, які здатні розвантажити печінку. Особливість гарбуза полягає в тому, що вона містить в собі один з найбільш рідкісних вітамінів – вітамін Т. При цьому, гарбуз можна вживати як окремий продукт (особливо смачна гарбуз в цукрі), так і як гарнір. Також гарбуз хороший в поєднанні з м’ясною їжею, оскільки робить цю важку їжу легшою.

Читайте також:  8 корисних продуктів з кальцієм
2. Ламінарія

У народі її називають морською капустою, яка за фактом є водоростями. До складу ламінарії входить альгіровая кислота. Можливо, з цієї причини ці водорості вважають натуральним утилізатором всіх шкідливих речовин. Вони без зусиль очистять печінку від канцерогенів і інших шкідливих елементів.

3. Молочні продукти

Прямого впливу на печінку вони не роблять. Однак, молочні продукти позитивно впливають на мікрофлору кишечника, що не менш важливо, ніж очищення печінки від канцерогенів. До того ж, з канцерогенами вони частково все ж борються, утримуючи їх в шлунку і не даючи дістатися до печінки. Найбільш бажаними є кефір, ряжанка і йогурт.

Читайте також:  10 секретів схуднення, які знають тільки лікарі
4. Курага

Багато хто з нас любить солодке, але далеко не завжди солодка їжа може бути корисною. Курага є натуральним продуктом, тому її користь не викликає ніяких сумнівів. Вживання цього сухофрукта дозволяє запобігти таке страшне захворювання як рак печінки. До того ж, курага сприяє виведенню з організму шкідливого холестерину.

5. Оливкова олія

Незважаючи на величезну різноманітність рослинних масел, саме оливкова вважається найкориснішим. У її склад входить досить рідкісний вітамін Е. Вживання оливкової олії знижує рівень шкідливого холестерину в організмі. Звичайно, в чистому вигляді її вживати не потрібно, а ось в складі салатів – ідеально.

Читайте також:  Залізо: денна норма, значення для здоров'я і список продуктів

Вживання хоча б одного з перерахованих продуктів зменшує кількість канцерогенів в організмі, і робить печінку більш здоровою. Їжте корисну їжу, ведіть здоровий спосіб життя і будьте здорові!

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News