Жінкам, і чоловікам, у більшості випадків подобаються довгі ноги, з’ясували дослідники з Кембриджського університету. Представниці прекрасної статі оцінюють по росту сексуальність молодих людей і бачать в них потенційних партнерів.

Ріст людини залежить від різних чинників, починаючи від генетичної спадковості до особливостей розвитку, харчування, фізичної активності. Найчастіше високих людей вважають більш здоровими, витривалими, розумними і впливовими, а також мають більше шансів стати лідером, домогтися успіху.

Ставний чоловік високого зросту завжди справляє враження більш привабливої і красивої особистості. Жінки нерідко задивляються на високих струнких чоловіків, часто сподіваючись на їх сексуальну активність. Представників сильної половини людства більше приваблюють жінки середнього зросту, але багато хто не пройдуть повз довгоногої дівчини.

Фахівці з Кембриджського університету, щоб зрозуміти сексуальні переваги жінок, провели соціологічне опитування. Респондентки в більшості випадків заявляли, що їм подобаються чоловіки з довгими ногами, і всього третині опитаних по душі коротконогі здоровані.

Дослідники пояснюють таку тенденцію схильністю представниць прекрасної статі керуватися рефлексами. Дівчата на підсвідомому рівні оцінюють молодих людей як потенційних сексуальних партнерів для продовження роду.

Довгі ноги, як здається багатьом дамам, можуть вказувати на готовність їх власника вступити в зв’язок і запліднити обраницю. Багато хто впевнені, чим вищий чоловік, тим більшого розміру у нього статевий орган. Однак часто очікування жінок не мають нічого спільного з реальністю: високі люди, хоча і пробуджують більше надій, в ліжку не завжди виявляються на висоті.

Джерело: МедікФорум