Чи знаєте Ви, що локальний жир можна скоротити за допомогою деяких продуктів? Іншими словами, існують дієти, які дозволяють злегка підкоригувати фігуру, прибираючи жир тільки в тих місцях, де це потрібно.

Їжа для спалювання жирів

Можливо, Вас турбує локальний жир в області талії, стегон або живота. І Вам хотілося б розпрощатися з цією проблемою. Напевно Вам захочеться запитати, які саме продукти можуть допомогти в боротьбі з таким жиром.

З одного боку, в наші дні існує великий обсяг інформації про такий їжі. З іншого боку, існує не так багато точних доказів того, що такі продукти допомагають видалити локальний жир.

Отже, вважається, що деякі продукти (зелений чай, чилі, соя, грейпфрут, часник і імбир) здатні злегка прискорити метаболізм людини. В результаті цього вона легше худне.

Відвідайте цю статтю: 5 порад, як запустити метаболізм

Але їх ефект настільки легкий, що було б наївним очікувати помітних результатів від подібної дієти. Ми маємо на увазі дієту, яка включала б у себе вище згадані продукти.

Локальний жир на животі: які продукти їсти?

Як відомо, скупчення жиру в області живота може бути небезпечно для здоров’я людини. Справа в тому, що в цьому випадку підвищується ризик появи закупорки артерій і серцево-судинних захворювань.

Тому вважається, що безпечний об’єм талії у чоловіків не повинен перевищувати 102 сантиметрів. У жінок такий показник становить 88 сантиметрів.

Якщо Ви бажаєте зменшити обсяг талії за допомогою харчування, ми рекомендуємо звернути увагу на наступні продукти:

Продукти проти жиру на животі
 • Знежирені молочні продукти. До цієї групи їжі відноситься знежирене молоко і йогурти, а також нежирні сири. Май на увазі, що всі ці продукти повинні містити велику кількість кальцію. Справа в тому, що цей мікроелемент допомагає розщеплювати жирові клітини.
 • Цитруси. Деякі цитрусові, наприклад, апельсини, грейпфрути і лимони, відрізняються високим вмістом вітаміну С. Даний вітамін допомагає людському організму швидше переробляти жири. Крім цього цитруси оптимізують використання інсуліну. Як відомо, проблеми з інсуліном також ведуть до збільшення ваги.
 • Диня: містить багато калію. Цей мінерал допомагає регулювати рівень натрію і боротися з набряками.
 • Волоські горіхи. Ці горіхи містять велику кількість омега 3. Таким чином, вони допомагають боротися зі стресами, знижуючи рівень гормонів стресу. В тому числі це стосується і кортизолу. Високий рівень цих гормонів також збільшує ризик повноти. Найголовніше — їсти горіхи в помірних кількостях, не зловживаючи ними.
 • Мигдаль. Перед нами багате джерело протеїнів, кальцію, клітковини і омега 3. Саме тому мигдаль по праву вважається важливим джерелом енергії. Крім цього ці горіхи сприяють прискоренню метаболізму і знижують рівень цукру в крові.
 • Овес. Ці злаки містять велику кількість клітковини і протеїнів. Це дозволяє знизити рівень холестерину в крові. З іншого боку, овес ефективно очищає нашу кров. Це пояснюється вмістом в цих злаках особливих субстанцій. Останні допомагають ізолювати жири і токсини для подальшого видалення їх з організму людини.
 • Лосось. Ця риба також є важливим джерелом омега 3. З іншого боку, в лососеві Ви знайдете особливі протеїни, які сприяють формуванню «хорошого» холестерину HDL. Лосось активує наш метаболізм і прискорює витрату жирів, які накопичуються в області живота і талії.
 • Оливкова олія. Ця олія характеризується наявністю великою кількістю корисних ненасичених жирів. Ще вона корисна тим, що сприяє засвоєнню різних нутрієнтів і знижує рівень холестерину в крові.
Локальний жир на стегнах: на які продукти звернути увагу?

Як і у випадку з областю живота, обсяг стегон також можна скоротити, якщо знати, які продукти допомагають досягти цього ефекту. Ми рекомендуємо Вам звернути увагу на таку їжу, як:

 • Цільнозернові крупи: цільнозернові рис і овес, хліб і спагетті з цільнозернового борошна, кукурудзяні пластівці.
 • Бобові. Найбільш часто на полицях магазинів можна зустріти горох, боби і сочевицю.
 • Легкі протеїни: вони містяться у курці без шкіри, яйцях, знежирених молочних продуктах, нежирній рибі і тофу.
 • Клітковина: найбільше клітковини міститься в таких овочах і фруктах, як яблука, картопля, полуниця і броколі.

Завдяки таким продуктам Ваша дієта стане ще більш збалансованою і ефективною для боротьби з локальним жиром. При цьому не варто забувати і про фізичні вправи. Їх слід виконувати регулярно.