Лікарі попереджають, що перегляд футбольних матчів допізна шкодить здоров’ю. А пов’язано це з тим, що люди в цьому випадку спати лягають пізніше, ніж зазвичай.

Чим же небезпечний для чоловічого здоров’я пізній відхід до сну? За словами вчених, якщо чоловік постійно лягає спати пізно (наприклад, через перегляд матчу), це може сприяти виникненню безпліддя. Пояснюється це тим, що в цьому випадку в організмі виникають ендокринні порушення, а це може призвести до гормональних збоїв.

Крім цього, через те, що людина пізно лягає спати, у неї може розвинутися рак. Вся справа в тому, що така звичка сприяє фізичному виснаженню організму та додатково навантажує печінку та нирки, пише Sohu.

Якщо ви хочете всього цього уникнути, вам потрібно звернути увагу на три речі.

Раціон. Якщо тривалий час ви лягатимете спати пізно, то це призведе до проблем із травленням. В результаті їжа не повністю засвоюватиметься. Згодом через це може виникнути дефіцит білка та вітамінів. Тому зверніть увагу на дієту: вона повинна включати більше вітамінів, якісного білка, а також менше гострих та жирних продуктів.

Заняття спортом. Завдяки регулярним заняттям спортом організм почне краще позбавлятися токсинів, а навантаження на печінку знизиться. Також тим, хто йде спати пізно, фізичні вправи полегшать дискомфорт через пізнє засинання, покращать роботу мозку та загальне самопочуття, збільшать кількість енергії, підвищать настрій.

Хороший сон. Найкраще, звичайно, повністю відмовитися від звички пізно лягати спати. Тільки в такий спосіб можна вирішити проблему.