У чому полягають правила і секрети модної чоловічої стрижки? Що важливіше – стрижка або укладка, і як правильно створювати креативний безлад на голові.

Модні чоловічі стрижки

Варто почати з того, що всі чоловічі зачіски, які ви бачите в акторів кіно, у моделей в журналах і просто на професійних фотографіях – це результат не стільки стрижки, скільки укладки. Наївно вважати, що волосся може виглядати так само.

Найголовніший секрет правильного чоловічого укладання полягає в тому, що його не видно, а зачіска виглядає максимально природно. Причому, що б вам не обіцяв перукар, такого ефекту неможливо домогтися однією лише стрижкою, і укладання обов’язкове.

Що важливіше – стрижка чи укладка?

Головна проблема українського типу волосся – це те, що вони досить тонкі та м’які, хоча і густі. Якщо латиноамериканцям не так вже й складно зробити креативний безлад на голові всього однією краплею гелю, то українцям доведеться серйозно повозитися з волоссям.

Як уже згадувалося, не сподівайтеся на стрижку – вона лише задає основу для укладання. Пам’ятайте, що якщо погану стрижку можна приховати гарним укладанням, то приховати погану укладку неможливо нічим. Навіть якщо вас стриг приголомшливий майстер, цього просто не буде видно.

Як сушити волосся феном?

Секрети модної стрижкиПерше, з чого починається укладання чоловічого волосся – це сушка їх феном. Важливо не просто водити потоком повітря по волоссю, а задавати цим повітрям напрямок для волосся. Експериментуйте, адже це єдиний спосіб додати об’єм зачіски.

Якщо ви постійно ставите волоссю напрямок, сушачи їх феном, то поступово волосся починає рости так, як ви їх сушите. Але не тримайте фен занадто близько, оскільки гаряче повітря може пошкодити шкіру голови або навіть випалити волосяні цибулини.

Як укладати волосся гелем?

Другий крок укладання – стайлинг. Тут, на жаль, немає універсальних порад з вибору продукту, і вам доведеться самостійно пробувати різні засоби для укладання волосся (гелі, пасти, віск та інші), поки ви не знайдете те, що підходить вам.

Засіб наноситься на вже висушені і підняті вгору феном волосся. Покладіть трохи засобу на долоню, розітріть на дві руки, потім одним рухом правої руки нанесіть його на праву частину голови, і одним рухом лівої руки на ліву частину голови.

Як зробити модну укладку?

Під час стайлінгу вчіться робити зачіску всього двома рухами. Чим більше ви торкаєтеся до волосся, тим більше ви їх путаєте, і тим менш природно це виглядає. Допускається лише опрацювання окремих пасм після створення основного обсягу.

Етап нанесення засобу – найскладніший, тому перший час вам доведеться дійсно попрактикуватися. Не турбуйтеся, змивайте засіб, знову сушіть волосся, і знову намагайтеся надати їм форму. Це не так складно, як здається спочатку.

Чи потрібно користуватися лаком для волосся?

Секрети модної стрижкиТретій етап укладання актуальний тим, у кого зовсім тонке волосся. Незважаючи на те, що багато людей звикають фіксувати зачіску великою кількістю гелю, це не вірно – таке волосся виглядає сальним, та й опускається під вагою укладального засобу.

Найпростіший спосіб зафіксувати м’яке волосся – використовувати лак для волосся. Знову ж таки, важливо знати міру, і не просто заливати ним голову, а акуратно нанести трохи спрею на волосся. Використовуйте засіб сильної фіксації, воно абсолютно непомітне.

Правила гігієни волосся

Пам’ятайте, що укладальні засоби важливо змивати з волосся перед сном, інакше під час сну подушка забруднюється, і частина цих засобів укладань потрапляє на обличчя, що викликає забруднення пір і може служити причиною утворення вугрової висипки.

Крім цього, вечірній душ – це важлива гігієнічна процедура, під час якої ви змиваєте з себе весь піт і бруд, які утворилися на шкірі протягом дня. Не лінуйтеся, і приймайте душ не тільки вранці, але і перед відходом до сну.

Секрет модної чоловічої стрижки – укладання. Якою б не була стрижка, після миття голови і звичайної сушки ви її просто не побачите. Причому головне правило чоловічого укладання – зробити так, щоб його не було помітно, і волосся виглядало природно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ВІДРОСТИТИ БОРОДУ?

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ: ПОРАДИ ЧОЛОВІКАМ