Інфекції у вухах можуть проявлятися по-різному. Однією з найважчих форм можна назвати ту, яка була у жителя В’єтнаму. Він звернувся до місцевого лікаря зі скаргами на біль і свербіж у вусі. Те, що побачив доктор, здивувало фахівця.

Зокрема, при огляді у пацієнта виявили в слухових проходах безліч крихітних грибів. Саме вони і стали причиною свербіння і болю, передає NewsFlare.

Доктор видалив грибоподібні нарости з вух чоловіка. Після цього, за словами доктора, біль і свербіж не будуть турбувати. Але на це буде потрібно ще кілька днів. Також має пройти запалення шкіри поруч з інфікованою областю.

Говорячи про можливі причини інфекції, чоловік сказав, що нещодавно поділився навушниками з іншими людьми. При цьому він не назвав їх. Фахівці не виключають подібну версію, пише BGR. Однак вони не стверджують, що саме це спровокувало інфекцію.

Вони відзначили, що таке запалення вух не рідкість. Чоловік міг придбати інфекцію з інших причин і вже заразити інших, поділившись з ними навушниками. Відзначається, що недуга все ж піддається лікуванню.