ГоловнаНовини Здоров'яВ яку пору року народжуються люди, які мають всі шанси дожити до 100 років: відповідь вчених

В яку пору року народжуються люди, які мають всі шанси дожити до 100 років: відповідь вчених

Осінь – це прекрасна пора року. Ми любимо її за красу і гармонію, яку вона дарує кожному з нас. Однак вчені вважають, що осінь також є прекрасною порою року для народження малюка.

100 років

Більше ста років?

У порівнянні з переписом 1900 року 53,12 відсотка довгожителів народилися в другій половині року. Дивно, але ці цифри підтверджують минулі дослідження.

Отже, американські вчені впевнені, що люди, які народилися в кінці року, живуть довше, ніж ті, які з’явилися на світ у весняні місяці. Примітно, що дослідники також з’ясували: народжені взимку більш схильні до розвитку шизофренії, а от короткозорість і алергічні реакції обходять їх стороною.

Читайте також:  Кращі ліки від сонячного опіку в нашому холодильнику

Крім цього, діти, що з’явилися на світ навесні, менш успішні в навчанні, стверджують вчені. Хоча з цим твердженням напевно можна посперечатися на основі інших досліджень.

Які причини?

Поки вчені не можуть пояснити причин подібного феномена. Статистика підтверджує, що діти, народжені взимку і восени, мали більшу вагу при народженні, що могло вплинути на ранній розвиток.

Крім цього, пік захворюваності інфекційних хвороб припадає на певні місяці. Наприклад, поліовірус найчастіше лютує в липні і серпні.

Крім цього, матусі, які народжують малят восени, мають можливість добре харчуватися протягом практично всієї вагітності. Вживання фруктів і овочів значно прискорює здоровий розвиток плода. Також малюкам, народженим восени, не загрожує занадто яскраве сонце або люті морози.

Читайте також:  Чи можна померти від страху?

Підсумок

Чи варто усвідомлено народжувати дітей восени, сподіваючись, що вони доживуть до ста років? Довге життя має свої недоліки. Дуже небагато людей зустрічають старість здоровими і енергійними. А тягнути жалюгідне існування десятиліттями, відшукуючи у себе симптоми численних хвороб, ваші діти навряд чи захочуть.