Дорога до довголіття ненадійна з багатьох причин, не в останню чергу через те, що часто приходять хронічні захворювання. Проте, дослідники намагаються розробити робочий план, визначаючи спосіб життя, що найбільше підходить для довголіття. Дослідження підходів до харчування «старих людей» дало кілька разючих результатів.

«Дуже небагато людей доживають до вісімдесяти п’яти років і старше («найстарші люди»), і ще менше людей доживає до цього віку без розвитку хронічних захворювань».

Тому важливо зрозуміти взаємозв’язок, якщо такий є, модифікованих факторів, таких як дієта, зі здоровим старінням, зазначили вони.

Було виявлено два режими харчування; західна дієта, що характеризується картоплею фрі, червоним м’ясом, обробленим м’ясом і багатою поживними речовинами дієтою, що включає фрукти, овочі, цілісні зерна, горіхи та насіння, а також інші корисні продукти.

Читайте також:  Гарбузове насіння оцінене як «потужний засіб» для зниження високого тиску

Вищі бали за обома схемами харчування були пов’язані з підвищеними шансами стати довгожителям.

“Ключом до здорового харчування є споживання правильної кількості калорій залежно від того, наскільки ви активні, щоб збалансувати енергію, яку ви споживаєте, з енергією, яку ви використовуєте”, – додає дієтолог.

Ви також повинні мати широкий асортимент продуктів, щоб переконатися, що ви отримуєте збалансовану дієту і ваше тіло отримує всі необхідні йому поживні речовини.