За даними Національної служби охорони Здоров’я Великобританії, артишок і зелений чай – це два чудові натуральні засоби, що допомагають знизити високий рівень холестерину.

Людям з високим рівнем загального і “поганого” холестерину (ліпопротеїнів низької щільності, ЛПНЩ) британські медики радять звернути увагу на артишоки – в ході досліджень екстракт цієї рослини показав значний потенціал у зниженні маси холестеринових бляшок. Фахівці пояснюють, що овоч насичений антиоксидантом лютеоліном, що запобігає утворенню холестерину.

“Екстракт рослини стимулює організм більш ефективно переробляти холестерин. Учасники дослідження, які приймали його щодня протягом шести тижнів, проявили зниження у них рівня загального холестерину і ЛПНЩ на 18,5% і 22,9% відповідно», – наводить їх дані видання Express Health.

Читайте також:  5 сніданків, які загрожують здоровому старінню

Іншим ефективним натуральним засобом, що знижує холестерин, є зелений чай. Говорячи про це, медики зі служби охорони здоров’я посилаються на результати, опубліковані The American Journal of Clinical Nutrition. Дослідники виявили: завдяки споживанню зеленого чаю концентрація ЛПНЩ в крові у людей знизилася більш ніж на 2 мг/дл.

Високий рівень цього типу холестерину, тобто, “поганого”, є одним з головних факторів розвитку серцево-судинних захворювань, нагадують лікарі. Не проявляючи себе на ранніх стадіях, дана проблема з часом сприяє утворенню таких відкладень в артеріях, які можуть викликати вкрай небезпечні ускладнення, аж до смерті.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News