Старіння пов’язане з погіршенням фізіологічних функцій організму людини. Це може спричинити за собою деякі серйозні захворювання, в тому числі зачіпають нервову і серцево-судинну систему, обмін речовин, а також спровокувати рак. Головною причиною таких змін лікарі називають запалення і окислювальний стрес, що пошкоджує клітини.

У проведених нещодавно дослідженнях вчені з’ясували, що деякі продукти харчування можуть перешкоджати цим процесам. У тому числі, експерти пропонують включати в свій раціон часник і імбир, так як вони допомагають збільшити тривалість життя. Про це повідомляє Express.

У статті, опублікованій в Sift Desk Research Page повідомляється, що обидва ці продукти є антиоксидантами, а також борються із запаленнями. “Наукові дані свідчать про те, що і часник, і імбир скорочують вироблення реактивних форм кисню”, – запевняють автори статті.

Часник

Дослідження показали, що часник знижує кров’яний тиск, а органічні речовини, які він містить, зменшують негативний вплив окисного стресу, запускаючи механізм омолодження. Також він зменшує рівень холестерину в крові, допомагає в боротьбі з хворобою Альцгеймера, втомою.

Дієтологи радять додавати часник в свій регулярний раціон, щоб запобігти розвитку негативних процесів, в тому числі і в кишечнику.

Імбир

Корінь імбиру є однією з найбільш поширених спецій, яка використовується при головному болю, нудоті, простудних захворюваннях. Крім протимікробної дії, імбир також має протизапальну, протиракову і антиоксидантний ефект.

Наукові дані свідчать, що при вживанні даної спеції можуть бути пригнічені нейродегенеративні захворювання, хвороби серця і метаболічні порушення, такі як цукровий діабет і ожиріння, а також респіраторні розлади.