Офтальмологічні тести не просто повідомляють вам, коли вам потрібні нові окуляри, вони можуть виявити високий кров’яний тиск та інші небезпечні проблеми.

Регулярні перевірки зору можуть виявити невловимі стани здоров’я, які важко виявити, доки вони не стануть небезпечними. Наприклад, експерти можуть використовувати звичайні перевірки зору, щоб визначити наявність пухлини головного мозку до того, як симптоми стануть очевидними.

Високий кровяний тиск

Це рідко має помітні симптоми. Більш ніж кожен четвертий дорослий навіть не усвідомлює, що вони мають. Тяжка гіпертонія може викликати деякі симптоми, такі як помутніння зору, біль у грудях або задишка.

Багато людей не усвідомлюють, що загальні стани здоров’я, такі як діабет та високий кров’яний тиск, які можуть стати серйозними, якщо їх не лікувати на ранній стадії, можуть бути виявлені за допомогою звичайної перевірки зору. Окуліст може визначити високий кров’яний тиск або діабет за допомогою очного тесту, дивлячись на кровоносні судини, що видно в задній частині ока.

Якщо гіпертензія не діагностована і не лікується, вона може призвести до кількох очних захворювань, включаючи гіпертонічну ретинопатію, коли відбувається пошкодження кровоносних судин ока, наприклад, витікання або розрив крові, що проходить через судини з силою.

Пухлина головного мозку

Пухлини головного мозку можуть викликати набряк диска зорового нерва, що з’єднує мозок та око. Вони також можуть обмежувати потік рідини у вічі, збільшуючи тиск на мозок.

Згідно з дослідженням пухлин головного мозку, іноді відбувається прямий тиск на зоровий нерв, якщо в цій галузі присутня пухлина. У міру прогресування симптоми пухлин головного мозку, що вражають ваші очі, включають незвичайне розширення зіниці в одному або обох очах.