Безумовно, погана гігієна ротової порожнини – це один з головних факторів ризику розвитку карієсу. Але також ви можете прискорити цей процес, якщо станете регулярно їсти певні продукти.

У всіх фруктах міститься багато поживних речовин. Тим не менш, до складу деяких сортів входить так багато цукру, що це може пошкодити ваші зуби.

WebMD підкреслює, що сухофрукти концентрують у собі всі поживні речовини, які є і у свіжих фруктах. І при цьому їсти їх для отримання норми добової калорій потрібно менше. Через це вони також містять дуже багато цукру, пише Daily Express.

Деякі наукові дослідження показують, що сухофрукти через їхню липкість можуть застрягати між зубами. А це може призвести до утворення нальоту чи карієсу. А оскільки наліт буде кислим, це нашкодить зубам ще до того, як ви закінчите їсти.

По можливості постарайтеся замінити сухофрукти свіжими фруктами. Також замість родзинок краще перекушуйте виноградом.

Один із способів уникнути розвитку карієсу та інших проблем з порожниною рота при вживанні сухофруктів – це пити достатньо води після їди. Також сухофрукти для зниження ймовірності розвитку карієсу рекомендується їсти під час основного прийому їжі, а не як перекус.