Подолати спеку може здатися неможливим, якщо ви не готові до спекотної погоди, особливо коли холодні напої та крижаний душ не допомагають охолонути. У той час як вода з льодом є одним із найкращих засобів для підтримання комфорту під час спеки. Виявляється, що насправді нагрівання крана може бути ефективнішим, ніж ви думаєте. Ось чому вам слід змінити холодну на гарячу ванну, щоб зберігати прохолоду в спеку вдень та вночі.

Спати в спеку може бути проблемою, якщо ви не звикли до спекотної погоди, і може бути ще гірше, коли у вас закінчуються способи зберігати прохолоду. Тримати вікна відкритими вночі часто марно, тоді як вентилятори можуть завдавати незручностей, коли ви намагаєтеся заснути.

Чому потрібно приймати гарячу ванну у спеку

“Гаряча ванна може бути найкращим засобом, щоб зберігати прохолоду вночі, і на те є вагома причина. Прийняття холодного душу або ванни насправді може бути контрпродуктивним, оскільки коли наше тіло занурене в надзвичайно холодні умови, воно намагається регулювати внутрішню температуру. Це означає, що вам може бути навіть спекотніше, ніж до того, як ви спробували охолонути”, – пише Express.

Хоча може здатися дивним стрибати у гарячу ванну, борючись зі спекою та вологістю, є вагома причина спробувати.

Приймаючи гарячу ванну, ми можемо знизити температуру тіла, оскільки це стимулює систему терморегуляції нашого тіла. Це збільшує циркуляцію крові по всьому тілу і призводить до відведення тепла тіла і, отже, зниження температури тіла.