Колорист і стиліст Лариса Шестаченко пояснила з чим пов’язана поява сивини і яким при цьому повинен бути догляд за волоссям.

За словами експерта, сиве волосся не обов’язково свідчить про настання старості. У цьому процесі важливий спадковий фактор, кількість стресових ситуацій, а також спосіб життя.

Так, чимала роль в збереженні “кольоровості” шевелюри відводиться режиму відпочинку і харчування. Зазвичай, недостатність і погана якість сну, а також раціон з обмеженою кількістю необхідних для здоров’я мікроелементів і вітамінів.

Крім того, вона пояснила, що якщо з’явилися проблиски сивини необхідно подбати про зміну засобів для догляду. Це пов’язано з тим, що відсутність фарбувального пігменту супроводжується змінами в полотні волосся, появою сухості і ламкості.

Читайте також:  Продукти, які допомагають відновитися після COVID-19, перерахувала фахівець

“Якщо ви помітили перші проблиски сивини, подбайте про здоров’я і харчування вашої шевелюри. В цілому, необов’язково вдаватися до використання засобів з позначкою „для сивого волосся“, буде досить підібрати хороший зволожуючий шампунь”, — рекомендує фахівчиня.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News