Здорове харчування є одним з найважливіших факторів профілактики онкологічних захворювань. Вчені назвали овочі і ягоди, які ефективно захищають організм від раку.

Першим називають часник, протягом багатьох століть його використовують в боротьбі з раком. Даний продукт містить алексин, селен, аліцин і сполуки сірки. Часник також допомагає при гіпертонії і хвороби Альцгеймера. Далі називають буряк, що представляє собою ефективний антиоксидант. Напій з даного овоча відновлює кислотно-лужний баланс і перешкоджає розвитку злоякісних пухлин. Буряк багатий на вітаміни Е, РР і групи В, є також магній, калій, натрій, кальцій і фосфор. Разом з тим буряк слід вживати у відварному вигляді, зі сметаною.

Читайте також:  Розкрито користь популярного замінника соку і газованої води

Вчені називають також чорну і червону смородину, так як дані ягоди багаті на залізо, калій, магній, кальцій і вітаміни, є також Омега-6 жирні кислоти і полісахариди. Фахівці рекомендують вживати редис, так як він знижує ризик розвитку онкології. Терапевтичний ефект виникає завдяки великій кількості клітковини, що мінімізує запальні процеси.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News