Багато хто впевнений в тому, що часто проведений час з гаджетами небезпечно для розвитку дитини. Чи так це розповіла експерт в області психології та педагогіки Наталія Авдєєва.

Перш за все фахівець звернула увагу на те, що багато робіт наукових діячів не вказували на негативні наслідки для дитини у вигляді уповільнення її розвитку.

Вона пояснила, що часто дитина не просто розважається за допомогою технічних засобів, а й зайнятий пошуком цікавить і розвиваючої інформації. Особливо це актуально, коли у батьків немає часу для того, щоб відповідати на дитячі питання. При цьому допитливість і потреба в подальшому обговоренні нових знань мотивують дитину на самостійне дослідження.

“У МГППУ нещодавно провели дослідження на тему того, чим же діти займаються, коли їм дають в руки гаджети. Виявилося, що вони проводять час досить цікаво і не так вже залучені в ці комп’ютерні ігри, як іноді думають батьки. Діти часто використовують гаджети для пошуку інформації ” – розповіла Авдєєва.

Вона також пояснила, що завдання батька в новому, технологічному світі, полягає в супроводі дитини в ньому. Не слід відмахуватися від чада під приводом втоми, краще просити розповідати його про те, що нового він дізнався, а так само пропонувати спільні розваги.