Експерт Катерина Чердакова розповіла, як правильно зберігати куплений або випечений самостійно хліб. За словами фахівця, в ідеалі хлібобулочний виріб повинен знаходитися в цілому вигляді в упаковці, створеної методом перфорації.

Нарізаний хліб, як зазначила експерт, псується набагато швидше. Всьому виною те, що в процесі нарізки на м’якуш переносяться спори цвілевих грибів. Для упаковки хлібобулочних виробів краще використовувати паперову або полімерну упаковку з невеликими отворами. Це допоможе запобігти скупченню вологи і дозволить довше зберегти якості продукту.

Відмінно підійдуть також полотняні мішки, або звичайний пакет з самостійно зробленими в ньому отворами. Також має значення місце зберігання хліба. Воно повинно знаходитися далеко від джерел вологи і тепла.

Експерт зазначила, що більше вітамінів і мінералів міститься у виробі, приготованому з цільнозернового борошна, оскільки в процесі переробки зерна вміст корисних елементів значно скорочується. Чердакова для отримання більшої кількості вітамінів рекомендує вибирати хліб з овочами, висівками, злаками і сухофруктами.