ГоловнаНовини Здоров'яРозкрито 8 сигналів тіла, які вказують на сексуальний інтерес

Розкрито 8 сигналів тіла, які вказують на сексуальний інтерес

Психолог з коледжу Клермонта Маккенна Рональд Е. Ріджіо розкрив 8 сигналів тіла, які вказують на сексуальний інтерес. Одним із знаків є так зване сканування і оцінюючий погляд.

чоловік і жінка

За словами Рональда Е. Ріджіо, тривалий погляд пов’язаний з підвищеною ймовірністю, що особа протилежної статі дуже зацікавила з сексуальної точки зору, як і положення тіла, коли людина сидить прямо навпроти іншого, нахилившись вперед, з відкритими позиціями рук (без схрещування).

При потязі до когось відбувається і активізація язика з облизування губ, що явно вказує на бажання статевого акту. Ще більш очевидні натяки включають дотики до себе, наприклад, до грудей.

Читайте також:  5 простих звичок, які подарують 10 років життя

Якщо чоловіка вкрай зацікавила жінка, він намагається сісти так, щоб його ноги і потенційної партнерки злегка стикалися, це стосується і рук. Незважаючи на те, що люди часто посміхаються, коли взаємодіють з іншими людьми, які їм подобаються, коли мова йде про сексуальний інтерес, то швидкість даної дії збільшується. Крім того, це нерідко пов’язано з відкритим ротом.

Ще один сигнал – людина автоматично киває при розмові зі співрозмовником, що працює на рівні підсвідомості. Сюди ж відноситься якесь сканування і оцінка іншого обличчя, що є певним знаком інтересу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News