Психолог з коледжу Клермонта Маккенна Рональд Е. Ріджіо розкрив 8 сигналів тіла, які вказують на сексуальний інтерес. Одним із знаків є так зване сканування і оцінюючий погляд.

За словами Рональда Е. Ріджіо, тривалий погляд пов’язаний з підвищеною ймовірністю, що особа протилежної статі дуже зацікавила з сексуальної точки зору, як і положення тіла, коли людина сидить прямо навпроти іншого, нахилившись вперед, з відкритими позиціями рук (без схрещування).

При потязі до когось відбувається і активізація язика з облизування губ, що явно вказує на бажання статевого акту. Ще більш очевидні натяки включають дотики до себе, наприклад, до грудей.

Якщо чоловіка вкрай зацікавила жінка, він намагається сісти так, щоб його ноги і потенційної партнерки злегка стикалися, це стосується і рук. Незважаючи на те, що люди часто посміхаються, коли взаємодіють з іншими людьми, які їм подобаються, коли мова йде про сексуальний інтерес, то швидкість даної дії збільшується. Крім того, це нерідко пов’язано з відкритим ротом.

Ще один сигнал – людина автоматично киває при розмові зі співрозмовником, що працює на рівні підсвідомості. Сюди ж відноситься якесь сканування і оцінка іншого обличчя, що є певним знаком інтересу.