Лікар-терапевт, натуропат Артем Хачатрян розповів, яку роль вода відіграє у нашому організмі та яку воду пити небажано.

Ми часто надто зациклені на тому, що ми їмо, і не звертаємо уваги на те, що ми п’ємо. Водночас вода та інші напої, які ми щодня вживаємо, надають колосальний вплив на наше здоров’я.

«Якщо ви питимете погану воду, здоров’я тільки погіршуватиметься. Вода — це чи не найважливіший ресурс нашого життя. І від того, скільки і яку воду ви п’єте, залежатиме ваше самопочуття», — каже експерт.

Багато людей п’ють кип’ячену воду, думаючи, що вона корисніша. На жаль немає. Пити кип’ячену воду не можна! Категорично!

У такій воді сконцентровано велику кількість різних домішок, які негативно впливають на здоров’я всього організму. А ось корисних елементів у кип’яченій воді майже немає.

Через частого вживання кип’яченої води, в тілі можуть з’являтися застої рідини, набряклість, а це загрожує появою надмірної ваги.

Ще один популярний метод «очищення» води – фільтрація. Вода, що пройшла через фільтр, менш небезпечна, ніж кип’ячена, але назвати її корисною теж не можна. Фільтр вбирає у собі далеко ще не всі шкідливості з води.