Представники ВООЗ не рекомендують вживати більше 50 г цукру в день. Експерт з Туреччини Тимур Ерк розповів, що в іншому випадку це негативно впливає на здоров’я нирок.

Протягом останніх 10 років безперервно зменшується надмірне вживання солі і цукру в Туреччині, повідомив Тимур Ерк, що представляє Турецький нирковий фонд.

Продукти, в яких є даний продукт, негативно впливають на здоров’я дітей. У ВООЗ заявили, що людина не повинна з’їдати більше 50 г цукру в день. При цьому в Туреччині його вживання перевищує допустимі межі. «У нашій державі щодня людина з’їдає в 2 рази більше норми цукру», — зазначив експерт.

Читайте також:  Медиками названо 5 корисних здоров'я змін при відмові від білого хліба

За допомогою керівництва по зменшенню вживання цукру в Туреччині можна підвищити обізнаність з даного питання. «У ньому повідомляється, що до 2025 року поступово скоротиться на 10% кількість цукру, яке використовується в упакованих продуктах, місцях громадського харчування та виробництва продуктів, що містять даний копонент», – зазначив фахівець.

При надмірному вживанні цукру і продуктів, що містять його, можна спровокувати хвороби серця і судин, захворювання нирок, карієс, певні види раку, цукровий діабет, проблеми з метаболізмом і ожиріння.

Джерело: turkiyegazetesi