Медики розповіли, як відрізнити коронавірус від звичайного ГРВІ. За словами фахівців, в осінню пору року зробити це особливо складно.

Справа в тому, що влітку гострі респіраторні вірусні інфекції зустрічаються рідше. При цьому слід пам’ятати, що коронавірус теж входить до переліку ГРВІ. Правда протікати він може в більш важкій формі і нерідко призводить до ускладнень і навіть до смерті.

З цієї причини так важливо навчитися відрізняти новий вид коронавірусу від менш небезпечної застуди. За словами фахівців, на початковому етапі всі простудні захворювання мають схожі симптоми. До них відносяться: слабкість, підвищена температура, больові відчуття в області горла, кашель, головний біль і нежить.

Читайте також:  Користь літньої ягоди, що запобігає раку та старіння мозку

У міру розвитку хвороби з’являються інші ознаки, які вказують на те, що у людини розвивається коронавірус. У хворого з’являється сухий кашель, а температура іноді доходить до 40 градусів. У грудях виникають болі, дискомфорт і задишка.

Смак і нюх губляться. Головний біль, а також неприємні відчуття в м’язах і очах стають дуже сильними. З’являються закладеність носа і нехарактерне відчуття слабкості. Крім цього, можуть виникати діарея, блювота і нудота. При коронавірусі симптоми зберігаються протягом декількох тижнів, на відміну від застуди, яка зазвичай проходить за 7-10 днів.