Чистота і хороший стан кухонних приладів і посуду – запорука того, що з них в їжу не потраплять шкідливі речовини і бактерії. Виробники і продавці рекламують безліч моделей і матеріалів для кухонного начиння, проте деякі правила її вибору залишаються незмінними.

Надія Раєва поділилася з радіо “Спутник” рекомендаціями щодо вибору найбезпечніших кухонних приладів.

На першому місці стоїть металеве начиння. Воно виготовляється з алюмінію або нержавіючої сталі, практично не пошкоджується, легко миється. Надходження токсичних речовин в їжу з нього майже нульове.

Виробники рекомендують використовувати лопатки з дерева для посуду з антипригарним покриттям. Дерево саме по собі досить безпечний матеріал, проте на ньому легко утворюються відколи і тріщини. Там накопичується пил, бруд і залишки їжі, які майже неможливо вичистити. До того ж при неправильному зберіганні дерево легко гниє.

Читайте також:  Названі причини виникнення занепокоєння перед сном і способи позбутися його

Пластикові ополоники і лопатки можуть бути зручними, проте не завжди можна поручитися за те, що при контакті з гарячою водою або нагрітою сковородою вони не виділяють токсичні речовини.

Експерт рекомендує міняти кухонні прилади відразу, як тільки на них з’являються відколи, тріщини і задирки. Це допоможе зберегти здоров’я.