При пошуку способів підвищити свою тривалість життя і жити без хвороб ключовим моментом є звернення до інших країн, які можуть похвалитися вражаючою тривалістю життя. Хоча в західній культурі все ще не повністю прийнято, дієта з великою кількістю бобів, бобових, сочевиці або нуту може допомогти зменшити кількість серйозних захворювань і збільшити тривалість життя.

Дослідження, проведені в Японії, Швеції, Греції та Австралії, показали, що всі вони живуть довше, ніж в інших країнах. Багато хто вважає, що це пов’язано з їх любов’ю до квасолі і бобових, які є популярними продуктами харчування в цих країнах.

Читайте також:  Забруднення повітря боляче б'є по інтелекту

Японці вживають сою, а шведи – коричневу квасолю і горох. Жителі Середземномор’я люблять сочевицю, нут і білу квасолю.
Отже, є сенс приписати більш тривалу і здорове життя вживання більшої кількості бобових.

За словами дієтолога Джульєтти Келлоу та доктора Сари Брюер, сочевиця є частиною «супергрупи» зернобобових, які мають ряд переваг для здоров’я.

Вони багаті білком і клітковиною, що допомагає пацієнтам довше відчувати ситість.

“Гарне споживання зернобобових [що таке сушені насіння бобових рослин], таких як квасоля, нут, сочевиця і сушений горох, пов’язано з безліччю переваг для здоров’я, знижуючи ризик багатьох вікових проблем, включаючи серцеві захворювання. і діабет 2 типу”, – написали вони в своїй книзі “Їжте краще, живіть довше – зрозумійте, що потрібно вашому тілу, щоб залишатися здоровим”.

Читайте також:  Лікар назвав продукти, які можуть знизити ризик хвороб серця і підвищити імунітет

Дослідження показують, що щоденна порція 80 г забезпечує максимальну користь для здоров’я – вибирайте різноманітність, щоб забезпечити ряд поживних речовин.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News