В умовах зниженої через пандемію фізичної активності слід вживати солодощі, найменш шкідливі для фігури – наприклад, фруктові чіпси або пастилу.

Багато людей, перейшовши на віддалену працю і почавши проводити більше часу вдома, стали скаржитися на надбавку у вазі. За словами кандидата медичних наук Олесі Гурової, в обставинах пандемії вага зростає не стільки через скорочення фізичної активності, скільки через зловживання їжею, калоріями.

Дуже швидко, за словами вченого, до появи надмірної ваги призводить активне споживання різноманітних солодких виробів, особливо самих калорійних.

“Найбільш висококалорійними є здобні булочки та інша випічка, а також соки, варення, джеми, сиропи, солодкі газовані напої, компоти, морси”, – назвала такі експертка.

Читайте також:  Лікарі порадили три напої для зниження тиску

У той же час солодке дає енергетичний заряд мозку, покращує настрій. Гурова порадила компромісне рішення – вживати дієтичні варіанти ласощів.

Експертка назвала найменш шкідливі для фігури продукти, що втамовують спрагу солодкого смаку.

“Найкращим варіантом стануть фрукти або сухофрукти. Не цукати з додаванням цукру, а сублімовані, висушені сухофрукти”, – розповіла Гурова Агентству «Москва».

Крім того, до найменш шкідливих експертка зарахувала чіпси і пастилу, для приготування яких використовуються тільки фрукти, виключаються цукор, сиропи, інші підсолоджувачі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News