Фахівці з Вашингтонського університету розповіли про сім «таблеткок» для здобуття щастя і здоров’я. На думку експертів, у кожної людини є можливість поліпшити якість життя.

Останні дослідження показали, що 20-хвилинні прогулянки на свіжому повітрі є відмінним засобом для позбавлення від стресу. Його надлишок змушує організм виробляти кортизол, сильно пов’язаний з проблемами здоров’ям, що включає в себе серцево-судинні захворювання, депресію, безсоння. Фізичні вправи дозволяють не тільки підтримувати сили м’язів, але зміцнюють імунну систему, поліпшують настрій, знижують артеріальний тиск, зменшують ризик діабету, сприяють оздоровленню мозку. Ідеальна доза – 150 хвилин вправ на тиждень.

Читайте також:  Як впізнати людину з біполярним розладом: пояснює лікар

Середземноморська дієта пов’язана в дослідженнях з поліпшенням роботи мозку, зниженням ризику серцевих нападів, інсультів, раку і хвороби Альцгеймера. У раціоні має бути присутня більша кількість овочів, горіхів, цільних зерен, менше – м’яса і рибних продуктів, цукру. Кожна людина потребує щоденної техніки зниження стресу. Можливості включають в себе: глибоке дихання, йогу, медитацію, рефреймінг.

Хороші відносини сприяють здоров’ю, щастю і довголіттю, а також знижують частоту депресії, самотності і ранньої смерті, що також слід враховувати. Недолік сну піднімає рівень кортизолу, що призводить до запальних захворювань, фізичної та розумової втоми. Доза: більшість медичних працівників рекомендують, щоб дорослі отримували 7-9 годин сну щоночі. Подяка також може забезпечити потужний приплив емоційного здоров’я для більшості людей. П’ять хвилин щоденної практики протягом всього одного тижня можуть підвищити рівень щастя на шість місяців.

Читайте також:  Що буде з організмом, якщо їсти гречку щодня?