Фахівці з Вашингтонського університету розповіли про сім «таблеткок» для здобуття щастя і здоров’я. На думку експертів, у кожної людини є можливість поліпшити якість життя.

Останні дослідження показали, що 20-хвилинні прогулянки на свіжому повітрі є відмінним засобом для позбавлення від стресу. Його надлишок змушує організм виробляти кортизол, сильно пов’язаний з проблемами здоров’ям, що включає в себе серцево-судинні захворювання, депресію, безсоння. Фізичні вправи дозволяють не тільки підтримувати сили м’язів, але зміцнюють імунну систему, поліпшують настрій, знижують артеріальний тиск, зменшують ризик діабету, сприяють оздоровленню мозку. Ідеальна доза – 150 хвилин вправ на тиждень.

Середземноморська дієта пов’язана в дослідженнях з поліпшенням роботи мозку, зниженням ризику серцевих нападів, інсультів, раку і хвороби Альцгеймера. У раціоні має бути присутня більша кількість овочів, горіхів, цільних зерен, менше – м’яса і рибних продуктів, цукру. Кожна людина потребує щоденної техніки зниження стресу. Можливості включають в себе: глибоке дихання, йогу, медитацію, рефреймінг.

Хороші відносини сприяють здоров’ю, щастю і довголіттю, а також знижують частоту депресії, самотності і ранньої смерті, що також слід враховувати. Недолік сну піднімає рівень кортизолу, що призводить до запальних захворювань, фізичної та розумової втоми. Доза: більшість медичних працівників рекомендують, щоб дорослі отримували 7-9 годин сну щоночі. Подяка також може забезпечити потужний приплив емоційного здоров’я для більшості людей. П’ять хвилин щоденної практики протягом всього одного тижня можуть підвищити рівень щастя на шість місяців.