Зараження коронавірусом іноді відбувається безсимптомно. Вчені з Оксфордської школи у Великобританії назвали 5 прихованих ознак інфікування COVID-19.

При зараженні коронавірусом людина втрачає смак і нюх. У інфікованого з’являються неприємні відчуття в області живота, не пов’язані з прийомом важкоперетравлюваної їжі. У список прихованих симптомів потрапило розлад кишечника. У деяких випадках у пацієнтів з коронавірусом починається діарея.

Ознакою зараження COVID–19 називають кон’юнктивіт – запалення слизової оболонки ока. При цьому в органах зору з’являються червоні плями і змінюють колір наявні там жилки.

Останньою ознакою протікання коронавірусу в прихованій формі є безпричинна втома. В даному випадку людина відчуває занепад сил, не виконуючи виснажливої фізичної роботи. Перераховані приховані симптоми можуть свідчити про те, що людина заразилася COVID-19, але навіть не помітила цього. Таке можливо лише при легкій формі коронавірусу. У більш серйозних випадках починається лихоманка і уражаються органи дихання.