ГоловнаНовини Здоров'я5 плюсів для здоров’я, які дає відмова від алкоголю навіть на час

5 плюсів для здоров’я, які дає відмова від алкоголю навіть на час

Відмова від вживання алкоголю навіть на деякий час дає організму величезну вигоду, про це пише портал the HealthSite.com. Зокрема, це зменшує вміст жиру в печінці та рівень глюкози в крові, дозволяє прискорити метаболізм, а також має інші плюси для здоров’я.

Алкоголь

Нещодавно журнал New Scientist опублікував дані дослідження, проведеного британськими фахівцями з лікарні королеви Єлизавети в Бірмінгемі. Дослідники спостерігали за групою з 14 осіб, які повністю відмовилися від алкоголю протягом одного місяця. Як виявилося, навіть ця тимчасова відмова від спиртного дає виражений оздоровчий ефект: так, жир в печінці учасників знизився майже на 20 відсотків, а рівень глюкози в крові-на 16 відсотків.

Читайте також:  Вчені назвали продукти для захисту від хвороб серця, мозку і печінки

Але на цьому, зазначає портал, переваги відмови від вживання алкоголю для здоров’я не закінчуються.

Корисно для схуднення. У людини, яка п’є спиртне, сповільнюється метаболізм, що може призводити до набору ваги. Крім того, алкоголь сам по собі досить калорійний і додатково сприяє збільшенню кілограмів. Відмова від нього позбавляє від небезпечних факторів, пов’язаних із зростанням ваги, і допомагає нормалізувати вагу.

Покращує сон. Згідно з висновком фахівців Центру досліджень сну, алкоголь позбавляє людину хорошого сну. Його вживання здатне порушити дві найважливіші частини – фазу повільного сну, яка важлива розслаблення і відпочинку, а також фазу швидкого сну, що допомагає нам вчитись і все добре пам’ятати.

Читайте також:  Перераховано 5 випадків, коли категорично не можна вживати картоплю

Дає косметичні переваги. Алкоголь розширює кровоносні судини, це збільшує потік крові. В результаті шкіра обличчя червоніє і виглядає опухлим. Крім того, алкоголь викликає зневоднення, що може висушити шкіру, руйнує білок колаген, який омолоджує її, уповільнює оновлення клітин. Відмова від спиртного – один із способів уповільнити старіння.

Знижує ризик раку молочної залози. Споживання алкоголю є другим за значимістю фактором, що впливає на виникнення такого захворювання, як рак грудей, після ожиріння. Уникання будь-яких спиртних напоїв навіть на деякий час значно знижує ризик цього виду раку, підкреслюють експерти.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News