Це не косметичні «хитрощі», а прості правила, які допомагають нам не тільки виглядати, але і відчувати себе більш молодими і енергійними.

Хочете виглядати молодше, а відчувати себе енергійніше і активніше? Це досить просто – ми відібрали сім нескладних трюків, які збережуть не тільки молодість, але і здоров’я.

Посміхайтеся частіше!

Люди, які широко і радісно посміхаються, здаються нам більш молодими і енергійними, ніж вони є насправді — це підтвердили результати дослідження, в рамках якого добровольцям було запропоновано визначити вік людей, зображених на фото. Одні й ті ж люди сприймалися учасниками дослідження на 5-10 років молодше на тих фотографіях, де вони були відображені усміхненими, і здавалися старше на більш «серйозних» фото. Так що посміхайтеся: сміх продовжує не тільки життя, а й молодість!

Їжте більше винограду

Сорбіт, який надає винограду, сливам і грушам солодкість, є дуже сильним природним зволожуючим речовиною: коли ви наносите воду на шкіру, Він “запечатує” вологу в клітинах і утримує її на більш тривалий час. А зволоження – головний секрет молодої і пружної шкіри.

Приділяйте увагу бровам

Доглянуті брови – головний принцип антивікового макіяжу. Вони не повинні бути занадто тонкими і краще вибирати колір, який буде на тон-другий світліше вашого кольору волосся — так ви привернете увагу до очей, зробивши погляд більш молодим і ясним.

Дбайте про шкіру рук

Руки – це все ще наш паспорт, який видає вік вірніше, ніж обличчя або фігура. Не забувайте не тільки щодня зволожувати і живити шкіру рук, але і захищати її від впливу ультрафіолету: ваші руки точно так же потребують захисту від сонця, як і ваше обличчя.

Їжте більше зелені та овочів

Зелень і овочі, особливо томати, містять багато вітамінів і мікроелементів, які здатні боротися з впливом вільних радикалів, які і змушують наші клітини старіти. Крім того, лікопін, що міститься в помідорах, надає шкірі природний захист від ультрафіолету — обов’язково внесіть томати в ваше літнє меню!

Їжте жирну рибу

Всього двох порцій жирної риби на тиждень достатньо, щоб захистити ваш мозок від вікових розладів. Крім того, в рибі жирних сортів багато DMAE (диметиламіноетанолу), з’єднання, яке підвищує м’язовий тонус шкіри. Деякі косметологи навіть стверджують, що якщо ви будете регулярно їсти жирну рибу, вам не доведеться користуватися антивіковими кремами – все, що потрібно, ви будете отримувати «зсередини».

Займайтеся спортом

Чотири тренування на тиждень – це ваш необхідний мінімум, який буде підтримувати тонус ваших м’язів, а також забезпечить здоровий сон. А саме недолік сну – один з головних факторів передчасного старіння. Не менше 150 хвилин на тиждень займайтеся спортом – і самі переконаєтеся!