Дівчатка, які народились першими мають більше шансів на успіх , ніж їх молодші сестри і брати. До такого висновку прийшли вчені з Інституту соціально-економічних досліджень і Університету Ессекса у Великобританії.

Що об’єднує Опру Уїнфрі , Джоан Роулінг , Хілларі Клінтон і Бейонсе крім своєї слави і значних банківських рахунків? Всі вони народилися в своїх сім’ях першими , а це значно збільшує шанси на успіх у житті , якщо вірити британським ученим. Вони підрахували , що серед самих багатих і знаменитих жінок світу найбільше саме первістків , що ніяк не можна віднести на рахунок простого збігу.

Статистично старші сестри добиваються великих успіхів , ніж всі інші члени їх сім’ї , включаючи і хлопчиків. Про інших рівних , старші сестри на 13 % амбітніші старших братів , як встановили учені. Хоча в цілому старші діти на 16 % частіше отримують додаткову освіту в порівнянні з молодшими , старші дівчатка ще й володіють на 4 % частіше більш вражаючою кваліфікацією.
 
Втім , слідом за старшими сестрами в сім’ях найкращі шанси на успіх у житті є у старших братів , начебто американських президентів Барака Обами , Білла Клінтона або Джорджа Буша молодшого (молодшого по відношенню до батька Джорджа Буша) . Якоїсь однієї теорії , яка б пояснювала перевагу старших братів і сестер над молодшими , у авторів дослідження немає . Але вони висувають кілька версій. По-перше , батьки приділяють старшим дітям більше часу та енергії , а по-друге , старші просто можуть бути більш розумнішими , ніж молодші .

Читайте також:  95% тих, хто вижив після інфаркту, повідомляють про два симптоми за 1 місяць до нападу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РИЗИК ОЖИРІННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БРАТІВ І СЕСТЕР