Експерти назвали продукти, які допоможуть швидко відновитися після великої кількості Новорічного столу. У список потрапило три найменування. Всі вони більш ніж доступні.

Новорічні свята за національною традицією супроводжуються пишним застіллям і все б нічого, але велика кількість поживних страв закінчується ударом по здоров’ю. Експерти впевнені, що нейтралізувати їх дію зможуть прості продукти, які володіють воістину цілющим ефектом.

На першому місці списку виявилося відразу два найменування – кисле молоко і кефір. Ці молочнокислі продукти легко засвоюються і сприяють виведенню токсинів і шлаків. Все це завдяки вмісту в них омега-3 і омега-6 кислот, а також фосфору, вітаміну В12 і інших корисних мікроелементів, які ефективно працюють над поліпшенням якості мікрофлори. Для швидкого відновлення печінки досить випити всього 100 грамів продукту. При цьому бажано, щоб кефір або кисле молоко були жирними.

Читайте також:  Вживання цього виду молока на сніданок знижує рівень цукру в крові протягом дня

Крім цього допоможуть швидко відновитися після новорічної ночі оливки. Вони допомагають знизити рівень небезпечного для здоров’я холестерину. Не варто скидати з рахунків і оливкова олія, в якому міститься велика кількість ненасичених жирних кислот.

А ось від похмілля допоможе позбутися звичайна пшоняна каша. У ній містяться речовини, які сприяють нейтралізації алкоголю. До того ж в пшоні багато калію, який нормалізує тиск і зміцнює судини. Поївши цієї цілющої каші можна швидко позбутися головного болю та інших неприємних симптомів, які з’являються після вживання спиртного.