ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти назвали п’ять доступних продуктів для оздоровлення нирок

Експерти назвали п’ять доступних продуктів для оздоровлення нирок

Експерти в області харчування закликали підтримувати здоров’я нирок за допомогою їжі. Вони назвали п’ять доступних продуктів, при регулярному вживанні яких ймовірність проблем з цим парним органом знизиться.

Вода з лимоном

Нирки в організмі людини виконують функцію своєрідного фільтра, який бере участь в процесі виведення шкідливих речовин. У Корейській асоціації урологів радять регулярно приймати лимонний сік. У ньому містяться цитрати, що позбавляють від надлишку кальцію. В результаті зменшується ймовірність утворення каменів в нирках.

Члени Американського товариства нефрологів рекомендують щодня вживати яблука. Згідно медичної статистики, любителі цих плодів на 45% рідше страждають хворобами нирок. Захищає парний орган пектин, що міститься в яблуках. Ця клітковина регулює рівень холестерину і глюкози в крові. Користь надасть гречка за рахунок білка, мінералів і вітамінів групи B. Завдяки дослідженням на тваринах з’ясувалося, що ця крупа відновлює пошкоджені нирки при діабеті.

Читайте також:  Сім ознак швидкого інсульту: як розпізнати і запобігти

Імбир захищає парний орган від порушень функціонування, викликаних надмірною кількістю фруктози. Корінь рослини знімає запалення і підтримує нормальну роботу нирок.

У списку продуктів для оздоровлення числяться білокачанна, брюссельська, китайська і кольорова капуста. До складу цих рослин входять корисні залізо, селен, мідь, цинк, марганець. При регулярному вживанні капусти зменшується ризик розвитку раку нирок.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News