Ранкові звички в значній мірі впливають на продуктивність і якість всього дня. Експерти назвали дії, які необхідно здійснювати після підйому, щоб витягти з майбутньої доби максимум користі.

Вставши з ліжка, насамперед необхідно попрямувати на кухню і випити склянку чистої води кімнатної температури. Таким чином можна допомогти організму миттєво прокинутися, оскільки даний прийом запускає всі обмінні процеси і сприяє детоксикації.

Смартфон краще відкласти в сторону, а час присвятити не перегляду стрічки новин, а зарядці. Дослідження показують, що ранкова фізична активність набагато корисніша за вечірню. Вона захищає людину від захворювань, зберігає струнку фігуру і просто піднімає настрій.

Варто прийняти також контрастний душ. Він не тільки позитивно впливає на здоров’я, але і «змиває» останні сліди втоми.

Кращим варіантом для сніданку вважаються яйця, омлет, вівсянка, нежирний сир або натуральний йогурт. Запити їх можна чашкою кави без цукру і молока.

Слід ввести в звичку складання плану на день. У ньому можна вказати важливі справи і цілі, яких необхідно досягти. Ця проста дія дозволяє мозку працювати активніше і зосередитися на поточних завданнях.