ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти назвали п’ять звичок, що знижують ризик розвитку деменції

Експерти назвали п’ять звичок, що знижують ризик розвитку деменції

Експерти назвали п’ять повсякденних звичок, завдяки яким можна знизити ризик розвитку деменції. За оцінками ВООЗ, до 2050 року кількість пацієнтів з порушенням когнітивних функцій може зрости до більш ніж 131 млн осіб.

Старече недоумство

Однією з форм недоумства виступає хвороба Альцгеймера. Співробітники центру Penn Memory Center відзначають, що ризик її розвитку вище у тих, хто зловживає спиртним. Вживання більше однієї порції міцних напоїв в день створює загрозу для здоров’я. Також допомагати в мінімізуванні ризику деменції допомагають заняття спортом.

Малорухливість має зв’язок з хворобами серцево-судинної системи, а ті, в свою чергу, підвищують ймовірність недоумства. При цьому важливо не перевищувати рекомендований рівень навантаження, що залежить від того, в якій формі людина знаходиться.

Читайте також:  Побічні ефекти вживання алкоголю разом з антибіотиками

Відмова від куріння дозволить захиститися від деменції в майбутньому, також тютюн провокує розвиток ряду інших проблем зі здоров’ям, в тому числі раку, стаючи фактором передчасної смерті.

Для захисту себе від недоумства рекомендовано стежити за своїм раціоном і підтримувати вагу в нормі, не допускаючи ожиріння.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News